Ana Sayfa
Duyurular
Imcc 2018 Güncel Yayın Duyurusu

IMCC 2018 GÜNCEL YAYIN DUYURUSU

                          IMCC 2018 YAYIN DUYURUSU

 

Değerli IMCC 2018 katılımcıları,

 

Öncelikle kongremize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sizlere teşekkür eder ve verimli geçmiş olduğunu temenni ederiz. Bilindiği üzere, IMCC 2018 katılımcılara çalışmalarını tam metin formatında ücretsiz yayın olanağı sunmaktadır. Çalışmalarınızın 2018 yılı içerisinde yayınlanabilmesi için en geç 29 Ekim 2018 tarihine kadar ilgili akademik dergilere gönderebilirsiniz. Gecikme olmaması için, bu tarihten sonra gönderilecek çalışmalar dikkate alınmayacaktır. Çalışmalar ilgili dergilerin hakem değerlendirme sürecinden sonra yayınlanacaktır.

 

Yazarlar tam metin çalışmalarını "ROUTE Educational & Social Sciences journal (Ress journal) ya da International Journal of Language Academy (IJLA) dergilerine yükleyebilirler. Dil alanıyla ilgili çalışmalar IJLA’ ya; Göç ve iletişim ile ilgili çalışmalar ise Ress Journal’a yazarların kendileri tarafından gönderilmesi gerekmektedir.

İlgili dergilere yazar listesi verileceğinden dolayı, lütfen çalışmalarınızı yayınlatıp, yayınlatmayacağınızı ve hangi dergi ile çalışacağınızı email olarak bize en geç 8 Ekim tarihine kadar bildirmenizi önemle rica ederiz.

Dergilerin bağlantı adresleri aşağıdadır:

 

http://www.ressjournal.com/

http://ijla.net/Anasayfa.Aspx